Атлантик Експрес – Відгуки

Відгуки клієнтів компанії Атлантік Експрес про покупку Авто з США

Nissan Versa, з США (Вiдео)

Nissan Versa, з США (Вiдео)

Відгук про роботу компанії Atlantic Express, від власника автомобіля Nissan Versa Хочеш краще авто з США? Atlantic Express – ми знайдемо, викупимо, і доставимо (впродовж 6-8 тижнів) його, при необхідності, допоможемо розмитнити.

Ford Fusion, з США (Вiдео)

Ford Fusion, з США (Вiдео)

Відгук про роботу компанії Atlantic Express, від власника автомобіля Ford Fusion Хочеш краще авто з США? Atlantic Express – ми знайдемо, викупимо, і доставимо (впродовж 6-8 тижнів) його, при необхідності, допоможемо розмитнити.

VW Passat, з США (Відео)

VW Passat, з США (Відео)

Відгук про роботу компанії Atlantic Express, від власника автомобіля VW Passat Хочеш краще авто з США? Atlantic Express – ми знайдемо, викупимо, і доставимо (впродовж 6-8 тижнів) його, при необхідності, допоможемо розмитнити.

VW Jetta SE, з США (Відео)

VW Jetta SE, з США (Відео)

Відгук про роботу компанії Atlantic Express, від власника автомобіля VW Jetta SE Хочеш краще авто з США? Atlantic Express – ми знайдемо, викупимо, і доставимо (впродовж 6-8 тижнів) його, при необхідності, допоможемо розмитнити.

Відгук від власника Fiat 500L, авто з США

Відгук від власника Fiat 500L, авто з США

Ще один задоволений власник авто з США — Генадій: “Выражаю огромную благодарность компании атлантик экспресс и лично – менеджеру Виктории, за профессионально проделанную работу по покупке и доставке авто из США.” (с) Хочеш краще авто з США? Atlantic Express Ukraine -ми знайдемо, викупимо, доставимо та, при необхідності, допоможемо розмитнити.

Відгук від власника Toyota Camry, авто з США

Відгук від власника Toyota Camry, авто з США

Ще один задоволений власник авто з США — Ігор : «Я є клієнтом фірми Atlantic Express, дуже задоволений організованністю працівників особливо хотів би подякувати Вікторії.

Mini Cooper S, з США (Відео)

Mini Cooper S, з США (Відео)

Відгук про роботу компанії Atlantic Express, від власниці автомобіля Mini Cooper S Хочеш краще авто з США? Atlantic Express – ми знайдемо, викупимо, і доставимо (впродовж 6-8 тижнів) його, при необхідності, допоможемо розмитнити.

VW Passat B8 2017 року, з США (Відео)

VW Passat B8 2017 року, з США (Відео)

Відгук про роботу компанії Atlantic Express, від нового власника автомобіля VW Passat B8 2017 року Хочеш краще авто з США? Atlantic Express – ми знайдемо, викупимо, і доставимо (впродовж 6-8 тижнів) його, при необхідності, допоможемо розмитнити.

BMW 328D 2014 року, з США (Відео)

BMW 328D 2014 року, з США (Відео)

Відгук про роботу компанії Atlantic Express, від нового власника автомобіля BMW 328D 2014 року: «Я задоволений покупкою даної машини, планую придбати ще і дружині» Хочеш краще авто з США? Atlantic Express – ми знайдемо, викупимо, і доставимо (впродовж 6-8 тижнів) його, при необхідності, допоможемо розмитнити.

Volkswagen Jetta 2016 року, з США (Відео)

Volkswagen Jetta 2016 року, з США (Відео)

Відгук про роботу компанії Atlantic Express Ukraine, від нового власника автомобіля Volkswagen Jetta 2016 року. Ціна такого авто під ключ: 14500 $ Хочеш краще авто з США? Atlantic Express Ukraine – ми знайдемо, викупимо, і доставимо (впродовж 6-8 тижнів) його, при необхідності, допоможемо розмитнити.

Якщо у Вас виникли питання, зв’яжіться з нами

Підпишіться на розсилку