Доставка

Доставка автомобілів з США в Україну. Терміни доставки. Калькулятор доставки онлайн

Калькулятор доставки – Ціна, Терміни

Ви можете самостійно розрахувати термін та ціну доставки авто з США в Україну за допомогою онлайн калькулятора
Оберіть аукціон
Оберіть місто
Оберіть розмір транспортного засобу
Оберіть порт доставки
Результат
Вартість доставки
Час доставки
Порт відправлення

Поширені запитання, пов’язані з доставкою авто з США

У цьому розділі ви знайдете відповіді на найбільш поширені запитання: яким чином здійснюється доставка, які необхідні для цього документи, терміни та ціни доставки і т.д.

Доставка авто з США – складний та багатоетапний процес. Після того, як автомобіль було виграно на аукціоні, необхідно пройти документальне оформлення угоди, а також організувати транспортування авто безпосередньо в Україну.

Транспортування також складається з декількох етапів: доставка авто у порт відправлення, тривалість та ціна якої залежить від фізичної віддаленості авто від найближчого порту, а також типу транспортного засобу та завантаження авто у контейнер для подальшого транспортування морем.

Як тільки автомобіль прибуває в Україну, покупцеві видається документ, що засвідчує факт купівлі (інвойс), після чого починається процедура розмитнення і узаконювання транспортного засобу відповідно до українських вимог.

Доставка авто з США – це процедура, вартість якої залежить від кількох факторів. В ціну доставки входять витрати на транспортування автомобіля по території США до найближчого порту відправлення в Україну, витрати на бронювання та оренди контейнера, морська переправа.

Окрім цього, на вартість доставки авто впливає тип транспортного засобу, а також кінцевий пункт призначення. Найдешевшим варіантом є пряма доставка автомобіля в український порт, так як у разі прибуття авто, наприклад, в Бремерхафен (Німеччина) чи Клайпеду (Литва), покупцеві необхідно буде додатково оплачувати транспортування автівки в Україну.

Доставка автомобіля з США в Україну не має чітких часових рамок. Ми можемо назвати лише приблизні терміни, ґрунтуючись на декількох факторах: чим ближче автомобіль знаходиться до найближчого порту США, тим менше необхідно часу на його транспортування. Якщо автомобіль знаходиться близько до Східного узбережжя США, то пряма доставка автівки в Україну займає близько 60 днів.

Якщо клієнт забажає доставити автомобіль в Бремерхафен, то морська переправа займе не більше 30 днів. Однак, у такому разі, потрібно врахувати додатковий час на транспортування авто з Німеччини в Україну, що також впливає на вартість. До Литви автомобіль прибуває десь за 40 днів.

Приблизну вартість транспортування авто ви можете дізнатися, скориставшись калькулятором доставки, який розташовано вище.

Залишилися питання? Напишіть нам

Якщо у Вас залишилися питання з приводу доставки авто з США, зверніться з ними через форму зворотнього зв’язку

Якщо у Вас виникли питання, зв’яжіться з нами

Підпишіться на розсилку