Розмитнення

Розмитнення авто з США 2017-2018 в Україні. Пільгове розмитнення під Закон 3251. Калькулятор розмитнення онлайн.

Калькулятор розмитення

Митний калькулятор, за допомогою якого Ви можете розрахувати вартість розмитнення авто згідно з тарифами на розмитнення в Україні 2019 року.
Вартість автомобиля
Об'єм двигуна, куб.дм
Тип двигуна
Рік випуску
Вартість автомобиля
Потужністьб кВт
Вартість автомобиля
Вартість автомобиля
Об'єм двигуна, куб.дм
Вік автівки
Вартість автомобиля
Повна маса, кг
Об'єм двигуна, куб.дм
Тип двигуна
Вік автівки
Результат
Діючі тарифи (закон 3251)
Новые тарифи (законопроект №8487)
Ввізне мито
Акцизний збір
ПДВ
Всього митних платежів
Загальна вартість
ПФ (не входить до митних платежів)

Питання та відповіді про розмитнення авто в Україні.

Які авто слід вибирати, щоб заощадити на розмитненні.

Розмитнення – це комплект обов’язкових документальних оформлень і грошових сплат, які необхідні для того, щоб завезений з-за кордону на територію України автомобіль міг використовуватися на законних підставах на території нашої держави.

Митне очищення – це досить складний процес, який може зайняти багато часу в непідготовленої людини. Процес митного оформлення авто з США в Україні, починається з роботи брокера, який виступає в ролі посередника між митницею та замовником на підставі нотаріально завіреного договору між сторонами.

Митне очищення авто – це платна послуга, яка розраховується відповідно до єдиної ставки митних платежів, акцизів та ПДВ. Розмір митного платежу залежить від мети і терміну ввезення автомобіля.

Згідно з останніми змінами до Митного Кодексу України, які були прописані в законі 8487, на територію України можна завозити будь-який автомобіль і розмитнити його згідно актуальним тарифами. Детально про Закон, а також його положеннях, ви можете прочитати тут.

Розмитнення авто – це платна послуга, яка розраховується відповідно до єдиної ставки митних платежів, акцизів і мит.

При розмитненні авто покупець оплачує:

  • Ввізне мито – 10% від митної вартості авто;
    Акцизний збір – залежить від типу транспортного засобу, об’єму його двигуна, типу палива і віку. Так, існує базова ставка в 50 євро за 1 тис куб см. на бензинові мотори до 3.0-літрів, 100 євро на бензинові мотори об’ємом понад 3.0-літрів; 75 євро на дизельні двигуни об’ємом до 3.5-літрів і 150 євро на дизелі понад 3.5-літрів. Об’єм двигуна ділиться на 1000 і множиться на коефіцієнт повних років;
  • Митне оформлення – 15 євро;
  • ПДВ (податок на додану вартість) – 20% від митної вартості авто, акцизного збору і ввізного мита.

Щоб розрахувати вартість розмитнення авто в Україні, ви можете скористатися спеціальним калькулятором розмитнення, який розташований вище.

Залишилися питання? Напишіть нам

Якщо у Вас залишилися питання стосовно розмитнення БУ автомобілів з США в Україні — напишіть нам, і ми обов’язково допоможемо Вам у всьому розібратися.

Якщо у Вас виникли питання, зв’яжіться з нами

Підпишіться на розсилку