Розмитнення

Розмитнення авто з США 2017-2018 в Україні. Пільгове розмитнення під Закон 3251. Калькулятор розмитнення онлайн.

Калькулятор розмитення

Митний калькулятор, за допомогою якого Ви можете розрахувати вартість розмитнення авто згідно з тарифами на розмитнення в Україні 2018 року.
Вартість автомобиля
Об'єм двигуна, куб.дм
Тип двигуна
Вік автівки
Вартість автомобиля
Потужністьб кВт
Вік автівки
Вартість автомобиля
Об'єм двигуна, куб.дм
Вік автівки
Вартість автомобиля
Повна маса, кг
Об'єм двигуна, куб.дм
Тип двигуна
Вік автівки
Результат
Старі тарифи
Діючі тарифи
Ввізне мито
Акцизний збір
ПДВ
Всього митних платежів
ПФ (не входить до митних платежів)

Питання та відповіді про розмитнення авто в Україні.

Які автомобілі підлягають пільговому розмитненню згідно з законопроектом №3251. Які авто слід вибирати, щоб заощадити на розмитненні.

Розмитнення – це комплект обов’язкових документальних оформлень і грошових сплат, які необхідні для того, щоб завезений з-за кордону на територію України автомобіль міг використовуватися на законних підставах на території нашої держави.

Митне очищення – це досить складний процес, який може зайняти багато часу в непідготовленої людини. Процес митного оформлення авто з США в Україні, починається з роботи брокера, який виступає в ролі посередника між митницею та замовником на підставі нотаріально завіреного договору між сторонами.

Митне очищення авто – це платна послуга, яка розраховується відповідно до єдиної ставки митних платежів, акцизів та ПДВ. Розмір митного платежу залежить від мети і терміну ввезення автомобіля.

На територію України можна ввозити автомобілі з подальшим їх розмитненням лише у тому випадку, якщо машина відповідає екологічному стандарту Євро-5, випущена не пізніше 1 січня 2010 року, а також не була зібрана на території країни-агресора, ввозиться не з тимчасово окупованих територій.

Згідно Закону №3251, розмитнення автомобілів можливе за тимчасовим пільговим тарифом, якщо цей автомобіль має бензиновий двигун об’ємом до 3.0-літрів, або дизельний мотор об’ємом до 2.5-літра. Зі знижкою можна розмитнити лише один автомобіль протягом одного календарного року. Крім цього, якщо такий автомобіль буде проданий протягом одного календарного року з моменту постановки його на український облік, продавцеві доведеться сплатити повну акцизну і митну вартістості.

Наразі електромобілі можна розмитнити практично безкоштовно.

Митне очищення авто – це платна послуга, яка розраховується відповідно до єдиної ставки митних платежів, акцизів і мит.

При розмитненні авто покупець оплачує:

  • Ввізне мито – 10% від митної вартості авто;
  • Акцизний збір – залежить від типу транспортного засобу, об’єму його двигуна, типу пального та віку;
  • Митне оформлення – 15 євро;
  • ПДВ (податок на додану вартість) – 20% від митної вартості авто, акцизного збору і ввізного мита.

Щоб розрахувати вартість розмитнення авто в Україні, ви можете скористатися спеціальним калькулятором розмитнення, який розташований вище.

Залишилися питання? Напишіть нам

Якщо у Вас залишилися питання стосовно розмитнення БУ автомобілів з США в Україні — напишіть нам, і ми обов’язково допоможемо Вам у всьому розібратися.

Якщо у Вас виникли питання, зв’яжіться з нами

Підпишіться на розсилку