Розмитнення

Розмитнення авто з США 2017-2018 в Україні. Пільгове розмитнення під Закон 3251. Калькулятор розмитнення онлайн.

Калькулятор розмитення

Митний калькулятор, з його допомогою Ви можете розрахувати вартість розмитнення авто, згідно з тарифами 2018 року на розмитнення в Україні.
Вартість автомобиля
Об'єм двигуна, куб.дм
Тип двигуна
Вік автівки
Вартість автомобиля
Потужністьб кВт
Вік автівки
Вартість автомобиля
Об'єм двигуна, куб.дм
Вік автівки
Вартість автомобиля
Повна маса, кг
Об'єм двигуна, куб.дм
Тип двигуна
Вік автівки
Результат
Старі тарифи
Діючі тарифи
Ввізне мито
Акцизний збір
ПДВ
Всього митних платежів
ПФ (не входить до митних платежів)

Питання та відповіді про розмитнення авто в Україні.

Які автомобілі підпадають під пільгову розмитнення сагласно закону №3251. Які авто слід вибирати щоб заощадити на розмитненні.

Розмитнення – це комплект обов’язкових документальних оформлень і грошових оплат, які необхідні для того, щоб завезений на територію України автомобіль з-за кордону, міг використовуватися на законних підставах на території нашої держави.

Митне очищення – це досить складний процес, який може відняти багато часу у непідготовленої людини. Процес митного оформлення авто з США в Україні, починається з роботи брокера, який виступає в ролі посередника між митницею і замовником, на підставі нотаріально завіреного договору між сторонами.

Митне очищення авто – це платна послуга, яка розраховується відповідно до єдиної ставки митних платежів, акцизів та ПДВ. Вартість митного платежу залежить від мети і терміну ввезення автомобіля.

На територію України можна ввозити автомобілі з подальшим розмитненням лише у тому випадку, якщо машина відповідає екологічним стандартам Євро-5, випущена не пізніше 1 січня 2010 року, а також не була зібрана на території країни-агресора або не ввозиться з тимчасово окупованих територій.

Згідно Закону №3251, розмитнення автомобілів можливе за тимчасовим пільговим тарифом, якщо цей автомобіль має бензиновий двигун об’ємом до 3.0-літрів, або дизельний мотор об’ємом до 2.5-літра. Зі знижкою можна розмитнити лише один автомобіль протягом одного календарного року. Крім цього, якщо такий автомобіль буде проданий протягом одного календарного року з моменту постановки його на український облік, продавцеві доведеться сплатити повну акцизну і митну вартість.

Наразі, електромобілі можна розмитнити практично безкоштовно.

Митне очищення авто – це платна послуга, яка розраховується відповідно до єдиної ставки митних платежів, акцизів і мит.

При розмитненні авто покупець оплачує:

  • Ввізне мито – 10% від митної вартості авто;
  • Акцизний збір – залежить від типу транспортного засобу, об’єму його двигуна, типу палива і віку;
  • Митне оформлення – 15 євро;
  • ПДВ (податок на додану вартість) – 20% від митної вартості авто, акцизного збору і ввізного мита.

Щоб розрахувати вартість розмитнення авто в Україні, ви можете скористатися спеціальним калькулятором розмитнення, який розташований вище.

Залишилися питання? Напишіть нам

Якщо у Вас залишилися питання стосовно розмитнення БУ автомобілів з США в Україні, напишіть нам і ми обов’язково допоможемо Вам у всьому розібратися.

Якщо у Вас залишилися питання, зв’яжіться з нами

Підписуйтеся на розсилку